Co raz więcej użytkowników Internetu poszukuje usług i produktów przy pomocy usługi Google Maps. Prosta w użyciu, ogólnodostępna mapa całego świata pomaga nam znaleźć daną lokalizację, a od niedawna prezentuje nam ciekawe wizytówki firmowe. Dla lokalnych, małych i średnich przedsiębiorstw są one doskonałym źródłem reklamy i nośnikiem informacji o firmie na zewnątrz. W związku z tym powstała również nowa metoda pozycjonowania – na mapkach Google.

Poprzez odpowiedni dobór treści i grafiki, a także poprzez aktualizację profilu, wizytówka firmowa może wskoczyć na najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, co zwiększy Wasze szanse na lokalnym rynku. Chcecie wiedzieć dlaczego wizytówka w Google Maps to doskonały sposób promocji? Czytajcie dalej.

Wizytówki pojawiające się na mapie Google powstają w usłudze Google Moja Firma. Jest to praktyczne narzędzie, dzięki któremu możemy w szybki i prosty sposób zaistnieć w Internecie. Dodatkowo Google udostępnia nam je za darmo. Google Moja Firma pozwoli nam zbudować dobry wizerunek Twojej Firmy w Internecie poprzez:

  • aktualizowanie informacji o Twojej firmie w serwisach Google, Mapach Google i Google+, by ułatwić potencjalnym Klientom kontakt z Tobą.
  • dodawanie wysokiej jakości zdjęć i umożliwienie Klientom wirtualnego spaceru po Twojej firmie, co w eleganckiej formie zaprezentuje Twoją działalność,
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami poprzez udostępnianie na profilu wpisy, artykuły i inne treści,
  • bieżące poznawanie opinii o swojej działalności, w wstawianych przez Klientów komentarzach,
  • sprawdzanie statystyk związanych życiem Twojej strony
  • łatwe zarządzanie treścią profilu poprzez aplikację mobilną dostępną na Android i iOS.

Pozycjonowanie w Google Maps otwiera przed Wami całe mnóstwo możliwości. Dzięki bogatemu profilowi i atrakcyjnej wizytówce, Klienci łatwiej zlokalizują Waszą firmę. Nasi specjaliści zajmą się optymalizacją Wasze firmy na mapkach Google w kilku krokach:

– krok pierwszy – stworzenie wizytówki

Na tym etapie zajmiemy się doborem odpowiedniej treści i zaprojektowaniem wyglądu wizytówki. Zaczniemy od tytułu, który ułatwi rozpoznanie Waszej firmy. Dalej przejdziemy do precyzyjnego opisu i podania jak najdokładniejszych danych kontaktowych. Na końcu spersonalizujemy wizytówkę i dodamy jej szczególnego charakteru przy pomocy oryginalnej grafiki.

– krok drugi – aktualizacje

Będziemy na bieżąco śledzić opinie Klientów o Waszej firmie i odpowiadać na wszelkie komentarze. Zajmiemy się podtrzymywaniem pozytywnych relacji poprzez uzupełnianie treści o ciekawe zdjęcia, informacje i artykuły. Zareagujemy w przypadku negatywnych opinii i szybko naprawimy jakiekolwiek zaistniałe błędy.

– krok trzeci – monitoring profilu

Regularnie będziemy przygotowywać dla Was specjalistyczne statystyki, które pokażą Wam ocenę skuteczności pozycjonowania. Dzięki temu poznamy nastroje Klientów, dane grupy odbiorców i ruch na stronie. Te cenne informacje wykorzystamy w przyszłości, dostosowując profil do zmian środowiska wirtualnego.

Aby przyciągnąć jak najszersze grono Klientów musimy wyróżnić się spośród konkurencyjnych firm. Taką szansę da Wam pozycjonowanie wizytówek w Google Maps. Dla lokalnych biznesów jest to doskonała możliwość rozwoju i okazja na lepszą rozpoznawalność w sieci. Codziennie tysiące użytkowników wyszukiwarki Google poszukuje danych usług i produktów. My sprawimy, że będą oni chcieli skorzystać właśnie z Twoich usług. Bazując na sprawdzonych metodach odkryjemy przed Tobą receptę na sukces. Zdobądź najwyższą pozycję i rozwiń skrzydła. Z nami wszystko jest możliwe.

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.
Ok